zakres uslug

Projekty graficzne

Przygotowuję wszelkiego rodzaju projekty graficzne będące formą dokumentacji, prezentacji lub nosnikiem reklamy. Prezentacje multimedialne, szablony, projekty graficzne materiałów reklamowych, kalendarzy, plakatów, banerów, szyldów, nadruków na koszulkach i innych gadżetów z możliwością zapewnienia ich dalszej realizacji oraz dostarczenia.

Logo i identyfikacja wizualna

Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy? Zdecydowanie tak. To właśnie logo firmy jest pierwszym elementem, który zauważa klient i z którym kojarzy firmę, produkt, osobę lub akcje. Logotyp jest podstawowym elementem identyfikacji wizualnej umożliwiającym komunikacje pomiędzy firma, a klientem, to właśnie znak firmowy mówi jaka jesteśmy firma i jakie wartości nas cechują. Logotyp stanowi fundament dla dalszego procesu identyfikacji wizualnej, to na jego podstawie tworzy sie pozostałe elementy jak: wizytówki, papier firmowy , druki , foldery, szyldy i inne nośniki reklamy. Oferuje swoje uslugi w zakresie projektowania logotypu oraz pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

Projektowanie stron internetowych

Posiadanie własnej strony internetowej to obecnie jeden z podstawowych elementów sukcesu każdej działalności gospodarczej. To przez strone internetowa prezentujesz swoja ofertę i nawiązujesz kontakty z klientami, dlatego tez warto zadbac o jej oryginalny i przemyślany wygląd. Chętnie podejmę sie wyzwania jakim bedzie stworzenie szaty graficznej Twojej strony internetowej z możliwością jej wdrożenia, konfiguracji i instalacji na serwerze. Oferuje także możliwość stałej współpracy w formie prowadzenia, administracji i optymalizacji strony pod katem SEO.

SEO i pozycjonowanie

Jak juz zapewne zauważyłeś samo posiadanie strony internetowej i dodanie jej do katalogu Google czy innych wyszukiwarek nie jest gwarancja sukcesu w Sieci. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego strony internetowe konkurencyjnych firm (być może istniejących na rynku krócej od Twojej) widnieje na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwarek, a Twojej nie ma nawet w pierwszej dziesiątce (lub co gorsza nie jest nawet indeksowana)? Tak, jest to efekt prowadzenia kampanii SEO i pozycjonowania. Jeżeli chcesz zwiększyć popularność i pozycje swojej strony w google chętnie pomogę Ci w tym procesie. Oferuje bezpłatne przeprowadzenie audytu SEO, analizę, wyniki i propozycje działania w zakresie SEO.

Profesjonalna obróbka komputerowa i retusz fotografii

Zdjęcia zrobione nawet najlepszym aparatem nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Dzieki odpowiedniej obróbce komputerowej i dokonaniu kilku modyfikacji niemal każdego rodzaju zdjęcie można poprawić. Oferuje obróbkę i retusz fotografii m.in. pod katem: korekty jasności/kontrastu; korekty barwy/nasycenia; kadrowania; perspektywy; zmiany tła; dodawania ramek; dodawanie wszelkiego rodzaju efektów specjalnych; dodawanie znaków wodnych, tworzenia fotomontażu i wielu innych. Nie wykonuje (jak na razie) żadnych sesji zdjęciowych.