logo firmowe

Firma bez logo jak człowiek bez twarzy

Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy? Zdecydowanie tak. To właśnie logo firmy jest pierwszym elementem, który zauważa klient i z którym kojarzy firmę, produkt, osobę lub akcje. Logo jest najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej. Warto więc zadbać o jego profesjonalny i dobrze przemyślany projekt.

Logo stanowi podstawę całej identyfikacji wizualnej, symbolizuje wszystko czym jest firma/produkt obecnie, a także czym będzie w przyszłości. Umożliwia komunikacje pomiędzy firma, a klientem, to właśnie logo mówi jaka jesteśmy firma i jakie wartości nas cechują. Logotyp stanowi fundament dla dalszego procesu identyfikacji wizualnej, to na jego podstawie tworzy sie pozostałe elementy jak: wizytówki, papier firmowy , druki , foldery, szyldy i inne nośniki reklamy.

Profesjonalne projektowanie logo i logotypów

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne projektowanie profesjonalnych logo i logotypów, a także pełnej identyfikacji wizualnej firm. W naszej pracy bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, aktualnych trendach oraz jasno określonym schemacie działania. Każdego klienta i zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki temu nasze projekty są zawsze unikalne, nie ograniczamy się do schematów. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie dzięki którym możemy wprowadzać poprawki w celu uzyskania jak najlepszego efektu końcowego, który zadowoli Państwa oczekiwania. Nie posiadamy żadnych limitów poprawek, pracujemy nad projektem do momentu uzyskania oczekiwanego efektu końcowego zgodnie z Państwa wytycznymi. Zawsze oferujemy przygotowanie wstępnego projektu demo, a po jego akceptacji przystępujemy do jego realizacji. Za nasze usługi wystawiamy Fakturę VAT oraz oferujemy przekazanie praw autorskich.