nasze produkty

Wizytówki firmowe

Oferujemy Państwu kompleksową realizację wizytówek firmowych. Przygotowujemy unikalne projekty graficzne wizytówek oraz zapewniamy wysokiej jakości wydruk. W pakiecie Standard oferujemy projekt graficzny wizytówki, nakład 1000 szt, nadruk dwustronny w kolorze, rozmiar 90x50mm, papier gramatura 350g.

Ulotki reklamowe

Oferujemy Państwu kompleksową realizację ulotek reklamowych. Przygotowujemy unikalne projekty graficzne wizytówek oraz zapewniamy wysokiej jakości wydruk. W standardzie oferujęmy wydruk na papierze o grubości 130g kreda połysk (lepsza jakość), oferujemy także wydruk na papierze 90g offset oraz 120g, 170g. Ulotki jesteśmy w stanie wydrukować w nakładzie od 10 - 100 000 szt. Pozostałem formaty oraz nakład wyceniamy indywidualnie.

Teczki ofertowe

Profesjonalny projekt graficzny i wydruk wysokiej jakości teczek. Teczki ofertowe jednobigowe wysokiej jakości w formacie A4 210x297 mm. Papier wysokiej jakości kreda mat 350g z dodatkowym foliowaniem.

Banery reklamowe zewnętrzne

Profesjonalny projekt graficzny i wydruk bannerów zewnętrznych. Banner z zadrukiem jednostronny o wymiarach 200x100 cm. Materiał frontlight mat 510g. Wykończenie: zgrzewanie, oczkowanie co 50cm.

Kalendarze firmowe

Kalendarz firmowy to doskonała reklama i wizytówka Twojej firmy. Sprawdzi się nie tylko jako prezent dla partnera biznesowego, ale również dla indywidualnego klienta, a co najważniejsze będzie użyteczny i aktualny przez cały rok. Oferujemy Państwu kompleksową realizację kalendarzy firmowych od projektu, aż po druk. W naszej ofercie na 2021 przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje kalendarzy: ścienne trójdzielne, spiralowane oraz książkowe z grawerowanym laserowo logo.

Kubki z nadrukiem

Kubki ceramiczne z nadrukiem to niedrogie i niezwykle miłe upominki. Na kubku możesz umieścić oryginalną grafikę lub po prostu logo swojej firmy, adres strony internetowej, czy też inne dane kontaktowe. Kubki z firmowym logo, są nie tylko upominkiem, który kształtuje pozytywne relacje, ale także dobrym nośnikiem reklamy, dzięki któremu nasi kontrahenci i klienci będą pamiętać o naszej firmie. W naszej ofercie znajdą Państwo kubek ceramiczny z nadrukowanym logo lub dowolnym projektem. Nasze kubki dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych: czarny, zielony, niebieski, czerwony, różowy, żółty. Biały kolor kubka oraz wybrany kolor wewnątrz kubka oraz na jego uchwycie.

Podkładki pod mysz

Podkładki pod myszkę to sprawdzony gadżet reklamowy, który sprawdzi się w każdym biurze, bo kto z nas nie korzysta z myszki komputerowej w codziennej pracy przy komputerze. Realizujemy podkładki z dowolnym nadrukiem, od logo firmy po zdjęcia, ilustrację, krajobrazy etc. Nasze podkładki wykonane są z dwóch warstw, miękki materiał poliestrowy na górze oraz czarny gumowy podkład na dole. Format 245x187 mm, nadruk logo lub inny projekt graficzny 4/0.

Karty USB z nadrukiem

Wizytówka w formie plastikowej karty USB z własnym nadrukiem lub w formie wizytówki? To świetny pomył na prezent i gadżet firmowy dla Twoich klientów i partnerów biznesowych. Plastikowa karta z dyskiem USB jest wielkości typowej wizytówki czy karty kredytowej, a indywidualny projekt i nadruk na pewno zrobi duże wrażenie na osobie której go wręczysz i będzie świetnym nośnikiem nie tylko danych ale i reklamy Twojej firmy.

torby papierowe

Torba papierowa Kraft jest świetną alternatywą dla plastikowych toreb reklamowych. Ich zaletą jest wytrzymałość oraz dbanie o ekologię. Torby w formacie 180x225x80 mm w orientacje pionowej lub poziomej. Torby wykonane są z wytrzymałego szarego papieru prążkowanego Kraft o grubości 100g.Nadruk logo lub inny projekt graficzny 4/0.