nasze referencje

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego dbamy o jakość świadczonych usług i dokładamy wszelkich starań, aby były one na najwyższym poziomie. Jesteśmy zawsze otwarci na każdego rodzaju feedback, dzięki któremu możemy stale się rozwijać i ulepszać nasze usługi. Wszelkiego rodzaju opinie, sugestie mogą Państwo przesyłać na nasz adres email lub za pośrednictwem ocen/rekomendacji w Google oraz portalach społecznościowych.

Poniżej prezentujemy wybrane referencje z realizacji dokonanych przez naszą firmę:


stars

Dziękuję DJ STUDIO Damian Jakubik za wykonane zlecenie. To czysta przyjemność współpracować z takimi osobami jak Pan Damian. Zaangażowanie, dostępność i kreatywność podczas realizacji logo przerosła nasze oczekiwania. Polecam wszystkim takich profesjonalistów, których skromność w opisie własnej osoby odzwierciedla się w niewygórowanych kwotach za usługę. Dużym plusem jest również elastyczne podejście do warunków umowy, co nie zawsze jest mile widziane u konkurencji. Podsumowując: Zdecydowanie polecamy firmę DJ STUDIO Damian Jakubik i liczymy na owocną współpracę w przyszłości.

Krzysztof Chuderski, WrocTech
Realizacja: Logo
Źródło: Oferia.pl


stars

Z przyjemnością polecam Studio Graficzne DJ STUDIO Damian Jakubik. Wybór firmy, która wykona dla mojej firmy logo nie był prosty, gdyż propozycji było bardzo dużo. Teraz wiem, że mój wybór był WŁAŚCIWY. Pan Damian wykazał się rzetelnością i dużym zaangażowaniem. Logo - rewelacja !!! Powierzyłam już firmie DJ Studio kolejne zadania graficzne i na tym na pewno nie poprzestanę.

Anna Kruszewska, Worktime rekrutacja pracowników
Realizacja: Logo, banery reklamowe, social media
Źródło: Oferia.pl


stars

Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt projekty mega kreatywne. Swietna współpraca . Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Damianem!!!

Katarzyna Libuszowska, Ekowiert studnie Jasło
Realizacja: Identyfikacja wizualna firmy - logo, wizytówki, ulotki, bannery reklamowe, strona www, pozycjonowanie seo, social media, kampanie reklamowe Google
Źródło: Facebook


stars

Doskonała obsługa klienta i komunikacja. Damian wysłuchał moich pomysłów i stworzył fantastyczne logo dla mojej firmy. Gorąco polecam.

Joanna Crake, Joanna Crake Photography
Realizacja: Logo
Źródło: Google


stars

Gorąco polecam! Bardzo sprawny i sympatyczny kontakt, rewelacyjne wykonanie projektu oraz nieszablonowe podejście do klienta- pomimo mojego niestandardowego projektu wizytówki udało się w niezwykle szybki sposób potwierdzić możliwość realizacji druku.

Magdalena Szpręga, Warzywniak Online
Realizacja: Wizytówki
Źródło: Google


stars

Polecam, jestem zadowolony z kreatywności oraz z jakości co do ceny! Polecam serdecznie, szybki czas realizacji oraz możliwość edytowania. Pozdrawiam.

Przemysław Kobiela, Husi
Realizacja: Logo
Źródło: Google


stars

Bardzo dobry kontakt, fachowa, terminowa realizacja i przystępna cena. Serdecznie polecam!

Joanna Golus
Realizacja: Logo
Źródło: Oferia.pl


stars

Nie mogę ocenić inaczej jak 5 gwiazdek. Logo wykonane perfekcyjnie, dokładnie omówiony każdy szczegół, szybka realizacja i przystępna cena.

Marcin Krzysik, Trucker Marcin
Realizacja: Logo
Źródło: Google


stars

Współpraca z Panem Damianem w DJ STUDIO graphic design to czysta przyjemność. Bardzo dobra komunikacja i kontakt na każdym etapie realizacji. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał z czystym sumieniem. Pozdrawiam i dziękuje.

Sebastian Skoczeń, NTB Notabene
Realizacja: Logo, wizytówki
Źródło: Google


stars

Świetne prace, pełen profesjonalizm,super kontakt BRAWO !!!! oby tak dalej... samych sukcesów.

Gabriela Orlińska, Unita wytwórnia szyldów
Realizacja: Logo, wizytówki
Źródło: Facebook


stars

Bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Zlecenie wykonane w ustalonym terminie. Miałem inną wizję wystawiając zlecenie, ale Pan Damian przedstawił projekt, który od razu mi się spodobał.

Piotr Palmąka
Realizacja: Projekt nadruku na koszulkę "Rozpi*** to przedszkole"
Źródło: Oferia.pl


stars

Bardzo dobry i błyskawiczny kontakt, szybkie wykonanie zadania, duża ilość propozycji. Projekt nadruku na koszulkę rewelacja. Polecam.

Marcin Sitkiewicz
Realizacja: Projekt nadruku na koszulkę "Muzyka zmieniła moje życie"
Źródło: Oferia.pl


stars

Dobra cena, szybki czas realizacji :) Polecam.

Rafał Piątkowski, Uzbieraj.pl crowdfunding
Realizacja: Logo
Źródło: Oferia.pl