strony www

Posiadanie własnej strony internetowej to obecnie jeden z podstawowych elementów sukcesu każdej działalności gospodarczej. To przez stronę internetową prezentujesz swoją ofertę i nawiazujesz kontakty z klientami, dlatego tez warto zadbać o jej oryginalny i przemyślany wygląd, a przede wszystkim responsywne, czyli zapewniające prawidlowe wyswietlanie na każdym urządzeniu. Chętnie podejmę się wyzwania jakim będzie stworzenie szaty graficznej Twojej strony internetowej z możliwością jej wdrożenia, konfiguracji i instalacji na serwerze. Oferuję także możliwość stałej wspólpracy w formie prowadzenia, administracji i optymalizacji strony pod katem SEO.

responsive websites

Do budowy wiekszości stron wykorzystuję platformę - Joomla!, bedacą najlepszym i najpopularniejszym systemem CMS (system zarzadzania treścią) dostępnym w Sieci. CMS posiada własny panel administracyjny dzięki czemu umożliwia szerokie możliwosci w samodzielnej zmianie zawartości, dodawania i edycji tekstów, zdjęć, zakładek oraz rozbudowę strony w dodatkowe moduły i rozszerzenia.

Strona internetowa może być także zbudowana bez wykorzystania panelu administracyjnego i systemu CMS, a jedynie w oparciu o HTML/CSS. W tym przypadku mowa głównie o nierozbudowanej stronie - wizytówce z kilkoma pod stronami. Strona taka nie posiada własnego panelu administracyjnego.

Do każdego zlecenia i projektu podchodzę indywidualnie, nie ograniczam sie do szablonów i schematów. Przed podjęciem się jakiegokolwiek zlecenia przygotowuję konkretna ofertę i wycenę ze wszystkimi wymaganiami i szczególami w oparciu o wczesniejsze konsultacje z klientem.

Dlaczego My? Wybierając moją ofertę otrzymujesz:

  • unikalną szatę graficzną dopasowaną do charakterystyki twojej branży i obecnych trendów;
  • responsywną stronę zaprojektowana zgodnie z panującymi standardami sieciowymi i językami programowania;
  • stronę zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO);
  • stronę zintegrowaną z portalami spolecznościowymi typu facebook i G+;
  • rejestrację domeny na Twoje nazwisko i zainstalowanie strony na indywidualnym serverze, cena domeny i hostingu wliczona w usługę, to ja zajmuje się formalnościami, Ty otrzymujesz gotowy produkt;
  • opiekę i wsparcie techniczne przy zarządzaniu i edycją strony lub stala administrację stroną wraz/lub z pozycjonowaniem SEO (warunki do ustalenia);

Zainteresowanych podjęciem wspólpracy zapraszam do kontaktu i bezpłatnej wyceny projektu.


Wydawnictwo Strefa Kursów